Skip links

Kimim?

Ben Ahmet DURUEL. “Performans Odaklı” Dijital Pazarlama Danışmanıyım. Nedir bu performans pazarlama diye sorarsanız; detayları “Performans Pazarlama Nedir?” yazımda.

2010 yılından bu yana interneti pazarlama aracı olarak kullanıyorum. Bu serüvene, kendi düzenlediğim eğitim, seminer ve kongre organizasyonlarının web sitelerini kurup Facebook üzerinden katılımcı bularak başladım. 

2015 yılında Google bünyesinde yer alan ajans iş geliştirme ekibinde Google reklamları, müşteri kazanımı ve strateji konularında danışmanlık sunmaya ve eğitimler vermeye başladım. Farklı büyüklük ve tiplerde 100den fazla ajansa destek verdim, birçok sektörden 600den fazla reklam hesabına dokundum.

Google’da geçen keyifli günlerde hayalim olan danışmanlık ve eğitmenlik işinin farklı alanları tecrübe etmekten geçtiğini gördüm. Dijital Pazarlama gibi geniş bir konuda derinleşebilmek için farklı tecrübeler şarttı, ajans dünyasına atıldım.

Youth Media ve Kreatif Yeni Nesil İletişim’de sosyal medya reklamcılığı, içerik pazarlaması, E-ticaret, E-mail pazarlama, mobil pazarlama, data ve raporlama konularında deneyim edindim.

Mecra ve ajans tecrübesinin yanında reklamveren cephesini de görmeden olmazdı. 2018’de Türkiye’nin lider elektronik güvenlik firması Pronet Güvenlik Sistemleri’nde Dijital Pazarlama Proje Yöneticisi olarak çalışmaya başladım. Video, native, programatik ve display reklamcılık konularında tecrübe edindikten sonra artık her şey hazırdı. Ve 2019 yılının başında serbest çalışma hayatıma başladım.

Aynı günlerde birkaç senedir fikri altyapısını kurguladığım Dijital Pazarlama Derneği’nin de kurulmasını sağladım ve başkanlığını yürütüyorum.

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag